Elektritööd

Milliste elektritöödega saame olla Teile kasulikud:

• Valdaval osal elektritööde teostamiseks peab elektritööde ettevõtjal olema elektriprojekt. Elektriprojekti võib koostada selleks vastavat pädevust omav isik. AXB AS projekteerimismeeskond võib projekteerida mistahes elektripaigaldist mistahes pingesüsteemis.
Andke ainult soovid ja ideed teada – kohe paneme projekti!

• Meie installatsioonispetsialistid paigaldavad elektrisüsteeme (elektrikilbid, juhtmed, pistikupesad, lambid, põrandakütted jms.) nii kodus, büroos, aias, laos, vabrikus, alajaamas s.t kus iganes Teil vajadus peaks olema. Lisaks tugevvoolusüsteemidele paigaldame ka nõrkvoolusüsteeme. Arvuti-, telefoni- ja TV võrkude ehitus ei ole meile probleemiks.
Elekter tarre!

• Kui Teil peaks olema vajadus paigaldada kaableid maasse või elektriposti otsa siis andke Meile ainult teada. Meie vilunud välitööde spetsialistid tulevad ja aitavad Teid rõõmuga.
Ei ole vaja ise labidaga möllata, las spetsialistid kaevavad!

• Meie kilbi montaazi spetsialistid valmistavad Teie jooniste ja parameetrite järgi elektrikilbid. Kui soovite rekonstrueerida ja kilbis regrupeerida oma seadmeid siis tuleme kohale ja teeme ise joonise vastavalt Teie vajadustele.
Las spetsialist higistab ja arvutab, millised seadmed ja koormused vastavad Teie vajadustele!

• Lihtsustame korteriühistute, kinnisvara- ja bürooruumidehaldajate tööd energiaseire osas. Paigaldame kommertsarvestus- ja kauglugemissüsteeme Teie elektripaigaldistesse.
Milleks joosta arvesti juurest arvesti juurde ja koguda näite kui näite võib koguda tehnika!

Kui Teid huvitavad ka järgmised küsimused:
Kes võib olla elektritöö teostaja?
Millised nõuded on esitatud elektritöö ettevõtjale?
Millised on elektripaigaldise omaniku kohustused?
Ohutusnõuded tavaelektritarbijale temale lubatud elektritööde teostamisel.
jpm., siis klikkige » huvitavat ja kasulikku lugemist

Sildid:
SetUp